Indygo – Zahir media

Przez 10 lat pracowaliśmy na to aby stać się liderem na rynku ogólnopolskich wydawnictw naukowych medycznych i kosmetycznych w 2015 roku podnosimy poprzeczkę – wprowadzamy nowy, bardziej przyjazny serwis Wydawnictwa Indygo, który stanie się łącznikiem pomiędzy naszymi flagowymi tytułami: Kosmetologia Estetyczna, Inżynier i Fizyk Medyczny, Gerontologia Współczesna oraz innymi usługami wydawniczymi.

Tooploox

Tooploox od prawie trzech lat pomaga małym i średnim firmom, zarówno polskim jak i zagranicznym, w budowaniu znakomitych produktów opartych o technologie informatyczne…

Autko

Szkoła jazdy, która stawia na wysoki standard.

Extreme-PC

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną podzespołów komputerowych. W ofercie mamy ponad 20 000 markowych produktów o bardzo dobrej jakości pochodzących od czołowych producentów.

Fly Dance Academy

Fly Dance Academy to więcej, niż szkoła tańca we Wrocławiu… to grupa ludzi z niezwykłą pasją.

AWSM SYSTEMS

Naszą największą wartością jest wykształcona i wyspecjalizowana kadra. Działamy w oparciu o nowoczesne i wiodące na rynku technologie (Java, C#, SQL, Spring, OR-Mapping, J2EE) oraz metodologie (RUP, Scrum, XP, Kanban).

Tako Media

TAKO MEDIA jest firmą zajmującą się produkcją programów telewizyjnych.

Mind Progress Group

Mind Progress Group jest jedną z największych agencji marketingu zintegrowanego w Polsce Zachodniej. Jej działania koncentrują się wokół pięciu obszarów: public relations, event marketing, advertising, interactive i social media marketing.

Pracownia muzyczna Dawid Pawlukanis

Pracownia Muzyczna Dawid Pawlukanis – wzorcowy przykład zagospodarowania 40m2
piwnicznego lokalu. Profesjonalnie wygłuszony, urządzony z pasją. Prowadzisz działalność związaną z muzyką?
Szukasz miejsca na salę prób? Zapraszamy do nas!